18 września 2013

Sto lat niech żyje blog Domi nam!

Cześć Dziewczyny!

Dzisiaj post o innym charakterze niż wszystkie inne, bo mój blog obchodzi dziś urodziny! Dokładnie rok temu opublikowałam pierwszego posta. Aż nie wierzę, że to tak szybko zleciało, ale podobno przy dobrej zabawie nie zauważa się upływu czasu. ;) 
Troszkę podsumuję rok mojej pracy, ale postaram się nie zanudzić. Przez ten rok udało mi się zgromadzić 375 obserwatorek, co uważam za całkiem niezły wynik. Oczywiście nie jest to tysiąc czy dwa, ale mi wystarcza, zwłaszcza, że wśród Was mam kilka stałych czytelniczek, które dają mi stałą motywację, żeby tu z czymś nowym wracam. Dziękuję! Blog został wyświetlony prawie 37 tys. razy. Najwięcej wyświetleń było w maju 2013, bo prawie 5,5 tys. potem w grudniu 2012 prawie 5,2 tys. Najmniej w październiku, bo niecałe 1,3 tys. Tej połówki września 2012 nie liczę.
Zostawiłyście 3545 komentarzy.  
Dziękuję, że zaglądacie do mnie!


Na Facebooku też jest całkiem nieźle, bo zdobyłam 412 fanów. Czyli jakimś sposobem na Facebooku jest Was więcej niż tutaj. To też jest pewna forma dzielenia się moją pasją i bardzo mnie to cieszy, bo nie każdy ma blogera. Dziękuję! 


Aktualnie licznik postów wskazuje 160, ale ostatnio kilka wg mnie nieudanych stylizacji usunęłam, więc nie jest to do końca miarodajny wskaźnik. Podejrzewam, że coś ok. 180 postów w ciągu roku udało mi się wyprodukować, co daje średnio 1 post / 2 dni, ale bywały miesiące zastoju m.in. podczas moich sesji, bo jednak nie samym blogiem żyję i coś studiuję. Dziękuję, że czytacie! 

Moje makijaże i umiejętności też uległy poprawie od pamiętnego półfinału konkursu Astor Jesienny Look, na którym zauważono mój talent. Do dziś pamiętam jak usłyszałam od samej Anny Gleń, że niewiele brakowało, że sama zostałabym finalistką - ja, samouk i wtedy jeszcze trochę laik. Wiele to dla mnie znaczyło i dlatego zaczęłam moją przygodę tutaj. Dziękuję, że pomogłyście mi się odnaleźć w tym małym blogerskim światku. 

sierpień 2012

wrzesień 2013

Pilotowałam też projekt Zainspiruj się orientem i brałam w kilku innych udział, dzięki czemu poznałam wiele z Was. Dziękuję, że brałyście ze mną udział w tych projektach, bo było nam raźniej i weselej.

cosplay na tydzień japoński

zebra na projekt Zainspiruj się naturą

Zorganizowałam dla Was 3 rozdania w tym jedno z MintiShop i 2 konkursy w tym jeden makijażowy z MIYO. Rozdania cieszyły się dużym powodzeniem, niestety konkurs już niekoniecznie, co chyba świadczy o małym leniuszku pośród Was. Dziękuję za udział! 

Podjęłam też blogerską współpracę z kilkoma firmami. Udało mi się znaleźć sponsorów nagród na niektóre konkursy dla Was - MintiShop, MIYO, Carmex. Recenzowałam produkty Astor, Carmex, Firmoo oraz od KKCenterHk. Dziękuję za możliwość testowania produktów! 

Zostałam wyróżniona w kilku konkursach. Zostałam półfinalistką konkursu Astor Jesienny Look we wrześniu 2012. W październiku 2012 dostałam wyróżnienie w konkursie organizowanym przez GlossyBox na makijaż w stylu Cosmopolitan. Trzy razy zostałam wyróżniona w konkursie Defilada Gwiazd z Golden Rose. Zostałam ambasadorką marki Carmex. Udało mi się też wygrać kilka mniejszych rozdań. Wiele tego było, ale to chyba było najbardziej warte wspomnienia. 

Wzięłam też udział w kilku sesjach fotograficznych. Do ostatnich sukcesów zaliczam współpracę przy sesjach Metamorfoza u pani Beaty Śmietanki. Jeszcze nie pokazywałam Wam efektów, bo czekam na więcej zdjęć, żeby pokazać efekt końcowy w pełnej krasie, ale chyba teraz Wam pokażę mały zarys. Chciałam Wam serdecznie podziękować za ten rok ze mną. Naprawdę wiele to dla mnie znaczy. Szykuję kilka niespodzianek, które niestety się chwilowo opóźniają, ale będą. Obiecuję.  

Mam nadzieję, że dotarłyście do końca. Nie wiem dlaczego, ale to podsumowanie mojej rocznej pracy jest dla mnie w pewnym stopniu ważne. 

Jeśli macie dla mnie jakieś sugestie na przyszłość czy to dotyczące bloga, czy mojej pracy, czy czegokolwiek, to to jest dobry moment. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi. 

Sto lat, sto lat niech żyje blog Domi nam! ;) 

Do następnego!

Domi.

31 komentarzy:

 1. U mnie rok minie dopiero 3 października :-) najlepszego i dalszych sukcesów w prowadzeniu bloga :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję pierwszego roczku i życzę wielu kolejnych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdeczne gratulacje i nowych fantastycznych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 4. wiele wiele wiele serca do dalszego działania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i życzę przede wszystkim Nam więcej Twoich pięknych makijaży:) powodzenia!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne osiągnięcia, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :) STO LAT!!:D

  OdpowiedzUsuń
 8. A więc wszystkiego najlepszego na okragły roczek :) życze podwojenia obserwatorów, postów i licznik niech zwariuje :)
  Głowy pełnej kreatywnych pomysłów, kasy na kosmetyki i wielu współprac :)
  Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego dobrego :) Gratuluję sukcesów:)

  OdpowiedzUsuń
 10. świetne podsumowanie! gratuluję i kolejnego roku albo i więcej w blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. gratuluję pierwszego roczku :) i życzę kolejnych z jeszcze większymi sukcesami :)

  OdpowiedzUsuń
 12. gratuluje:) i życzę jeszcze wielu, wielu pozytywnych rocznic blogowania:))

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję i oby jak najwięcej takich rocznic:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wielu wielu kolejnych takich rocznic! Choć ta pierwsza jest wyjątkowa i zmienia najwięcej :) Gratulacje przede wszystkim osiągnięcia takich sukcesów na płaszczyźnie samorozwoju :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratulacje :) I oby tak dalej :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję!!!!:)Życzę wielu sukcesów i mnóstwo obserwatorów!:)

  OdpowiedzUsuń
 17. gratulacje :) bardzo fajnie, że tak długo już go prowadzisz i tyle razy tak Ci się udało z konkursami rozdaniami i współpracami :) a co do zmian na blogu może szate graficzną byś zmieniła na bardziej żywszą kolorową?

  OdpowiedzUsuń
 18. Sto lat sto lat niech żyje Domi nam! (;
  Gratuluje tych wszystkich obserwatorów, komentarzy, postów, nagród i w ogole wszystkich sukcesów i życze Ci aby kolejne lata mijały równie dobrze a nawet i lepiej!
  Cieszę się, że jesteś z nami i bądź już zawsze! (;

  A propos makijażu Hinaty dzieki, że mi przypomniałaś - mam zaległe odcinki ;P

  OdpowiedzUsuń
 19. Gratuluję, super wyniki! Życzę dalszych sukcesów!!:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Gratulacje, super wyniki życzę ci kolejnych lat i kolejnych wiernych fanów!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 21. Słońca moje! Pięknie dziękuję za wszystkie życzenia! :) Obiecuję nie zwalniać tempa ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. Serdecznie Ci gratuluję!
  Pisz dla nas dalej i maluj, co tylko dusza zapragnie :-)
  Powodzenia na kolejne dłuuugie lata :D

  OdpowiedzUsuń
 23. i tak trzymać!! Gratulacje roczku :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Gratki kochana :) i życzę jeszcze więcej fanów :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Gratuluję roczku bloga! Pisz dalej, bo świetnie Ci idzie :)!

  OdpowiedzUsuń
 26. Gratuluje roczka !!! kawałek trotu chętnie skosztuję !!!!czekam na kolejny roczek z Tobą :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Dziękuję jeszcze raz za wszystkie życzenia! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod komentarzem.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na reklamę. Komentarze z reklamami automatycznie trafią do spamu.