13 sierpnia 2014

Geisha

Witajcie! 


Długo szukałyśmy modelki, która by pasowała do wizji. Od zawsze marzyłam o tym, żeby zrobić trochę bardziej nowoczesną wersję gejszy. Zainspirowałam się klasycznym makijażem gejsz, który dopełniła piękna fryzura Magdy również inspirowana klasyką. Fotograf Beata natomiast dodała nowoczesną ale elegancką sukienkę krojem przypominającą kimono. Nasze starania dopełniła niezwykła uroda modelki Magdy. Tak powstała nasza wspólna wizja gejszy w stylu glamour. 

Po tym krótkim wprowadzeniu nie pozostaje mi już nic innego jak tylko zaprosić Was do obejrzenia zdjęć! ;) 


fryzura Fryzuromania


Jak już wspomniałam to makijaż i fryzura są inspirowane klasyczną gejszą. Pomalowałam modelce twarz białym podkładem (StarGazer), który również posłużył mi do wyprostowania linii brwi z czym całkiem nieźle sobie poradził, bo włoski stały się prawie niewidoczne. Całą powiekę pokryłam bladoróżowym cieniem, a tylko zewnętrzny kącik zaznaczyłam ciemniejszym, widocznym odcieniem różu. Kreską zdefiniowałam linię rzęs i dokleiłam kilka kępek na górnej i na dolnej powiece. Wyzwaniem był kontur ust. Najpierw je pobieliłam, a potem stopniowo zaczęłam wypełniać malinową czerwienią i rysować ich pomniejszony kształt. 

We włosy wpięłyśmy prawdziwe storczyki. Sztuczne kwiaty nie dałyby takiego efektu. Modelka Magda ma piękne i gęste włosy, które pięknie zaprezentowały upięcie fryzjerki Magdy. 

Piękne zdjęcia na różowym tle przywodzą na myśl kwiaty wiśni. Beata wręcz idealnie uchwyciła naszą wizję gejszy. 


Wydaje mi się, że każdy szczegół dopracowałyśmy do perfekcji, co chyba widać ze zdjęć. Mam nadzieję, że podzielicie moje zdanie. Czekam na Wasze opinie! ;) 

7 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod komentarzem.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na reklamę. Komentarze z reklamami automatycznie trafią do spamu.